Pompă apă + kit distribuție SKF VKMC03259
dinti: 137, cu garnituri

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
SKF VKMA 03259
Pompă apă + kit distribuție
Numărul articolului: VKMC 03259
  • Numar dinti: 137
  • Articol extins / Informatii de extindere: cu garnituri
  • Cod articol al dispozitivului special recomandat: VKN 1005
  • Curea: cu profil dintat rotunjit
  • Numarul suruburilor: 1
  • Material roata pale - pompa apa: plastic
  • Latime banda [mm]: 25
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Kit distributie + pompa apa dinti: 137, cu garnituri prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Pompă apă + kit curea de distribuție dinti: 137, cu garnituri VKMC 03259 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto SKF Pompă apă + kit distribuție VKMC 03259 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
ALFA ROMEO71775921
ALFA ROMEO9467615780
CITROËN0516A3
CITROËN0516L5
CITROËN0816G7
CITROËN0816J6
CITROËN082988
CITROËN083048
CITROËN1201G1
CITROËN1201G9
CITROËN1201K8
CITROËN1609417680
CITROËN1609525680
CITROËN1684448080
CITROËN (DF-PSA)082988
CITROËN (DF-PSA)083048
CITROËN (DF-PSA)1201G9
CITROËN (DF-PSA)1609417680
FIAT1609417680
FIAT71775921
FIAT9400829889
FIAT9400830489
FIAT9467565880
FIAT9467615780
FIAT9654514780
FORD1145947
FORD1145955
FORD1147682
FORD1229723
FORD1232179
FORD1313842
FORD1351130
FORD1359934
FORD1364681
FORD1373250
FORD1446647
FORD1473365
FORD1481774
FORD1487861
FORD1562503
FORD1715839
FORD1753584
FORD1753585
FORD1855731
FORD1855738
FORD2008683
FORD2008684
FORD2S6Q6B217AA
FORD2S6Q6B217AB
FORD2S6Q6B217AC
FORD2S6Q6B217AD
FORD2S6Q6B217AE
FORD2S6Q6M250AA
FORD3M5Q6K288AA
FORD3M5Q6K288AB
FORD3M5Q6K288BA
FORD3M5Q6K288CA
FORD3M5Q8591BB
FORD3M5Q8591BC
FORD3M5Q8591CA
FORD3M5Q8B596AA
FORDME3M5Q8591C2A
FORDME3M5Q8B596AA
FORDME3M5Q8B596AB
FORD (CHANGAN)3M5Q8591CA
FORD (CHANGAN)ME3M5Q8591C2A
LANCIA71775921
LANCIA9467615780
MAZDAY40112730
MAZDAY40112770
MAZDAY40112770A
MAZDAY40112770B
MAZDAY40112770C
MAZDAY40112770D
MAZDAY60112205
MAZDAY60115010A
MAZDAY60115010B
MAZDAY60115S20
MAZDAY60312201
MAZDAY60315100
MAZDAY64512770
MAZDAY6Y112205
MINI11237801980
MINI11317805957
MINI11317805960
MINI11317805961
MINI11318509744
MINI11517805992
MITSUBISHIMN982556
OPEL0516A3
OPEL1609417680
OPEL1623095180
OPEL1684447980
OPEL3642381
OPEL3646435
PEUGEOT0516A3
PEUGEOT0516L5
PEUGEOT0816G7
PEUGEOT0816J6
PEUGEOT082988
PEUGEOT083048
PEUGEOT1201G1
PEUGEOT1201G9
PEUGEOT1201K8
PEUGEOT1609417680
PEUGEOT1609525680
PEUGEOT1684448080
SKFVKMA03259
SKFVKN1005
SKFVKPC83259
SUZUKI1276169K00
SUZUKI1281073J01
SUZUKI1282373J00
SUZUKI1740069K00
TOYOTASU00100526
TOYOTASU00100542
TOYOTASU00100543
TOYOTASU001A0564
VAUXHALL1609417680
VOLVO30711068
VOLVO30711069
VOLVO30711527
VOLVO30751971
VOLVO30751981
VOLVO30777770
VOLVO31259239
VOLVO31316844
VOLVO31370439
Automobilele corespunzătoare
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele FORD:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele MINI:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
POMPĂ APĂ + KIT DISTRIBUȚIE 7316574358045 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului SKF VKMC 03259 Pompă apă + kit distribuție
Evaluarea produsului clientului: SKF VKN 1005
Evaluarea totală: +213
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+52 9-
+46 7-
+33 5-
+37 6-
+45 8-
Pompă apă + kit distribuție SKF VKMC03259
dinti: 137, cu garnituri
8.5 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

UPS, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
10-9149
0 RON
Coșul dvs. este gol