Bec, semnalizator PHILIPS 12961B2
12V, Bec cu soclu din sticlă, W5W

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
PHILIPS 40421330
Bec, semnalizator
Numărul articolului: 12961B2
  • TIp lampa: W5W, Bec cu soclu din sticlă
  • Tensiune [V]: 12
  • Putere nominala [W]: 5
  • Versiune conector: W2,1x9,5d
  • Tip ambalaj: ambalaj blister
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Bec, semnalizator W5W, Bec cu soclu din sticlă, 12V prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Bec, semnalizator W5W, Bec cu soclu din sticlă, 12V 12961B2 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto PHILIPS Bec, semnalizator 12961B2 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
AEBI1297700611
AGCOD45081300
ASTON MARTIN0690370707
ATLAS COPCO1089057601
AUDI165945097
AUDI1C0943105GRU
AUDI1C0943106GRU
AUDI1H0949101
AUDI2K0949117
AUDI357949101
AUDI4A0949101
AUDI4D0949101
AUDI5P0947111Y20
AUDIJ7AZZZ90021
AUDIJ8127089126
AUDIJ9007599012
AUDIJ9913212050
AUDIN01775310
AUDIN0177532
AUDIN0177535
AUDIN0177538
BAIC128404152
BMW07119905013
BMW07119905345
BMW07119978373
BMW63210151622
BMW63210152962
BMW63210395459
BMW63210398942
BMW63216926926
BMW63216926927
BMW63216926929
BMW63217160796
BMW63217160797
BMW71199978373
BMW88100141179
BMW9978373
BMW (BRILLIANCE)07119978373
BMW (BRILLIANCE)9978373
CASE IH84058228
CHEVROLET00000W5W
CITROËN1608368680
CITROËN1608386080
CITROËN1608386180
CITROËN1608386280
CITROËN1608386380
CITROËN1608386880
CITROËN1608386980
CITROËN1608387080
CITROËN1608387180
CITROËN1608704080
CITROËN1608704180
CITROËN621632
CITROËN6216A1
CITROËN630399
CITROËN6362R3
CITROËN6362Y9
CITROËN637135
CITROËN637153
CLAAS02157650
CLAAS7703097516
DAF1354854
FENDT3907271M1
FENDTD45081300
HOBBYCAR6501220295
HOBBYCAR6501220299
HYMER1053986
HYMER1209410
HYMER120941000
JOHN DEERECC119178
JUNGHEINRICH51169750
KÄSSBOHRER75811750000
KNAUS050756
KNAUST050756
KRAMER56511
KRONE03038640
LANGENDORF1134860
LANGENDORFB170992
LEXUS0000000W5W
MANZF920006658
MERCEDES-BENZ000000000853
MERCEDES-BENZ0002481V002L044
MERCEDES-BENZA000000000853
MERCEDES-BENZA0002481V002L044
MERCEDES-BENZN000000000853
MERCEDES-BENZ (BBDC)0002481V002L044
MERCEDES-BENZ (BBDC)A0002481V002L044
MINI07119905013
MINI07119905345
MINI07119978373
MINI63210151622
MINI63210152962
MINI63210395459
MINI63210398942
MINI63216926926
MINI63216926927
MINI63216926929
MINI63217160796
MINI63217160797
MINI71199978373
MINI88100141179
MINI9978373
MITSUBISHIMR910391
MITSUBISHISMR910391
MITSUBISHIZ1719121
NORMAG01562
PAUS511116
PAUSAR14217
PEUGEOT6216A1
PHILIPSGOC40421330
PHILIPSW5W
SEAT5P0947111BY20
SEATN01775310
SEATN0177532
SEATN0177535
SEATN0177538
SKODA909824019A
SKODAN01775310
SKODAN0177532
SKODAN0177535
SMART0002481V002L044
SMARTA0002481V002L044
SMARTQ0003821V000000000
SPERRY NEW HOLLAND84058228
SPIERINGS407784
TOYOTA0000000W5W
VALMETG2172100800
VDL30060814
VW165945097
VW1C0943105GRU
VW1C0943106GRU
VW1H0949101
VW2K0949117
VW357949101
VW4A0949101
VW4D0949101
VW5P0947111Y20
VWJ7AZZZ90021
VWJ8127089126
VWJ9007599012
VWJ9913212050
VWN01775310
VWN0177532
VWN0177535
VWN0177538
VWY045814612XB
VWYY045814612
YAMAHA9079Q0685100
Automobilele corespunzătoare
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele ABARTH:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele ALFA-ROMEO:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele ALPINA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele AUDI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele AUSTIN:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele AUTOBIANCHI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele BMW:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele CADILLAC:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele CHEVROLET:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele CHRYSLER:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DACIA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DAEWOO:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DAIHATSU:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DAIMLER:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DODGE:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele DS:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele FORD:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele FORD-USA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele FUSO-MITSUBISHI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele HONDA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele HYUNDAI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele INFINITI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele ISUZU:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele IVECO:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele JAGUAR:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele JEEP:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele KIA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele LADA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele LANCIA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele LAND-ROVER:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele LEXUS:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele LOTUS:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MAN:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MASERATI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MAYBACH:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MERCEDES-BENZ:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MG:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MINI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MITSUBISHI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele MULTICAR:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele NISSAN:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele OPEL:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele PIAGGIO:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele PLYMOUTH:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele PORSCHE:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele PROTON:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele RENAULT:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele RENAULT-TRUCKS:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele ROVER:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SAAB:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SEAT:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SKODA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SMART:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SSANGYONG:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SUBARU:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele TOYOTA:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele UAZ:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele VAUXHALL:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
BEC, SEMNALIZATOR 8711500404213 este compatibil cu următoarele modele VW:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului PHILIPS 12961B2 Bec, semnalizator
Evaluarea produsului clientului: PHILIPS W5W
Evaluarea totală: +20
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+5 -
+4 -
+3 -
+4 -
+4 -
Bec, semnalizator PHILIPS 12961B2
12V, Bec cu soclu din sticlă, W5W
8.5 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol