Disc frana MASTER-SPORT 24011002171-PCS-MSP
puntea spate, Ř: 290mm, plin, Ř: 290mm

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
MASTER-SPORT 211002170
Disc frana
Numărul articolului: 24011002171-PCS-MSP
  • Tip disc frâna: plin
  • Partea de montare: puntea spate
  • Diametru [mm]: 290
  • Diametru de centrare [mm]: 67
  • Numar gauri: 5
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 112
  • Grosime disc frâna [mm]: 10
  • Grosime minima [mm]: 8,3
  • Diametru interior [mm]: 164
  • Înaltime [mm]: 55,5
  • Numar bucati necesare: 2
  • Alezaj-Ø [mm]: 13,3
  • Greutate neta [kg]: 4,5
  • Greutate brută [kg]: 4,68
  • Conditie: Nou
136,60 RON
La moment, produsul este în afara stocului
Acest produs nu este disponibil. Vă rugăm să selectați altul.
Adaugă la coș
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Disc frana PROMO plin, puntea spate, Ř: 290mm prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Disc frana PROMO plin, puntea spate, Ř: 290mm 24011002171-PCS-MSP prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto MASTER-SPORT Disc frana 24011002171-PCS-MSP prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
ALFA ROMEO0071711434
ALFA ROMEO46776742
ALFA ROMEO60551775
ALFA ROMEO60569163
ALFA ROMEO60571548
ALFA ROMEO60622077
ALFA ROMEO60653478
ALFA ROMEO60658565
ALFA ROMEO60801722
ALFA ROMEO60815938
ALFA ROMEO71711434
ALFA ROMEO71711447
FIAT46445006
FIAT82427592
FIAT82450539
MERCEDES-BENZ1244231112
MERCEDES-BENZ2034230412
MERCEDES-BENZ2104230312
MERCEDES-BENZ2104230612
MERCEDES-BENZ2104231012
MERCEDES-BENZ210423101264
MERCEDES-BENZA1244231112
MERCEDES-BENZA2104230312
MERCEDES-BENZA2104230612
MERCEDES-BENZA2104231012
MERCEDES-BENZA210423101264
PEUGEOT424674
Automobilele corespunzătoare
DISC FRANA 221058320869063208690 este compatibil cu următoarele modele MERCEDES-BENZ:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului MASTER-SPORT 24011002171-PCS-MSP Disc frana
Evaluarea produsului clientului: MASTER-SPORT 24011002171-PCS-MSP
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Disc frana MASTER-SPORT 24011002171-PCS-MSP
puntea spate, Ř: 290mm, plin, Ř: 290mm
0.0 / 10

Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

UPS, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
60-2282
0 RON
Coșul dvs. este gol