Set rulment roata SKF VKBA 529

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
SKF VKBD 0148
Set rulment roata SKF VKBD 0148
Numărul articolului: VKBA 529
  • Diametru [mm]: 39,9
  • Diametru interior 2 [mm]: 17,5, 29,0
  • Latime 2 [mm]: 14,2
  • Latime 1 [mm]: 13,9
  • Diametru exterior 2 [mm]: 50,3
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Set rulment roata prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Set rulment roata VKBA 529 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto SKF Set rulment roata VKBA 529 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
ALFA ROMEO116002140800
ALFA ROMEO116002141303
ALFA ROMEO116002141306
ALFA ROMEO510384
ALFA ROMEO510385
ALFA ROMEO60521282
AUDI191598625
AUDI311498071BS
AUDI6U0598625
BMW31211110115
BMW31212634104
BUICK (SGM)92098077
BUICK (SGM)92098078
BUICK (SGM)92098079
CHEVROLET (SGM)92098079
CHEVROLET (SGM)92100963
DAEWOO02667886
DAEWOO9453520994535210
DAEWOO94535218
DAF184447
FORD1492160
FORD1565444
FORD527972
FORD72GB1200AA
FORD72GB1215AA
FORD USA1492160
FORD USA527972
FORD USA72GB1215AA
GENERAL MOTORS11054489
GENERAL MOTORS11070311
HYUNDAI5173011100
HYUNDAI5173011101
ISUZU8942013100
ISUZU9000936030
ISUZU9000936042
KIAKKY0133075
KIAMB00233075
MAZDAB00233075
MERCEDES-BENZ0059817105
MERCEDES-BENZ0069811605
MITSUBISHIMB001836
OPEL11054489
OPEL11070311
OPEL328022
OPEL330011
ROVERCAC4603
ROVERGHB107
SKODA969300171
SKODA969300291
TALBOT20339N
TOYOTA9036617010
TOYOTA9036817017
VAUXHALL11054489
VAUXHALL11070311
VAUXHALL328022
VAUXHALL330011
VOLVO184447
VW191598625
VW311405625E
VW311405625F
VW311405645
VW311405645B
VW311498071BS
VW6U0501319
VW6U0598625
VW969300171
VW (FAW)311405625E
VW (FAW)311405645B
VW (SVW)311405625B
VW (SVW)311405625E
VW (SVW)311405625F
VW (SVW)311405645
VW (SVW)311405645B
Automobilele corespunzătoare
SET RULMENT ROATA 7316575790332 este compatibil cu următoarele modele AUDI:
SET RULMENT ROATA 7316575790332 este compatibil cu următoarele modele PORSCHE:
SET RULMENT ROATA 7316575790332 este compatibil cu următoarele modele SEAT:
SET RULMENT ROATA 7316575790332 este compatibil cu următoarele modele SKODA:
SET RULMENT ROATA 7316575790332 este compatibil cu următoarele modele VW:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului SKF VKBA 529 Set rulment roata
Evaluarea produsului clientului: SKF VKBD 0149
Evaluarea totală: +248
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+57 5-
+53 7-
+43 5-
+46 6-
+49 8-
Set rulment roata SKF VKBA 529
8.2 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

UPS, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
27-8117
0
Coșul dvs. este gol