Filtru ulei CHAMPION Ř: 75,0mm, Filtru insurubabil C104/606

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
CHAMPION C104
Filtru ulei
Numărul articolului: C104/606
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Înaltime [mm]: 90,5
  • Dimensiune filet: 3/4"x16
  • Diametru interior [mm]: 71,5
  • Diametru [mm]: 75,0
  • Tip ambalaj: Cutie
  • Lungime ambalaj [cm]: 8,4
  • Latime ambalaj [cm]: 8,2
  • Inaltime ambalaj [cm]: 9
  • Conditie: Nou
15%
39,73 RON*
33,77 RON
Salvează
incl. 19% TVA, Livrare
La moment, produsul este în afara stocului
Acest produs nu este disponibil. Vă rugăm să selectați altul.
Adaugă la coș
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Filtru ulei Filtru insurubabil prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Filtru ulei Filtru insurubabil C104/606 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto CHAMPION Filtru ulei C104/606 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
CHAMPIONC104
FORD1026285
FORD1056613
FORD1070523
FORD1072434
FORD1143677
FORD6057166
FORD6057167
FORD6066094
FORD6066095
FORD6066096
FORD6141811
FORD81SM6714A4A
FORD84BM6714AA
FORD97MM6714A1A
FORD97MM6714A5A
FORD97MM6714B1A
FORD97MM6714B5A
RENAULT7701031111
SUZUKI1651060B11
Automobilele corespunzătoare
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele ALFA ROMEO:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 V6 151 09.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GTV (916, 916C) 2.0 V6 Turbo 148 06.1995 - 10.2000
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele AUSTIN:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
AUSTIN Maestro (XC) 1.6 Mayfair HLS 61 03.1983 - 08.1990
AUSTIN Montego Break (XE) 1.6 LS 61 10.1984 - 08.1988
AUSTIN Montego Sedan (XE) 1.6 LS,HL 61 04.1984 - 08.1988
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele BMW:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
BMW 02 Sedan (E10) 1502 1.6 55 12.1967 - 07.1977
BMW 02 Cabrio (E10) 2002 2.0 74 12.1967 - 07.1975
BMW 02 Touring (E6) 1600 1.6 63 01.1971 - 07.1975
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 74 09.1968 - 07.1972
BMW 3 Sedan (E21) 315 1.6 55 06.1975 - 03.1984
BMW 3 Sedan (E30) 316 1.8 Ecotronic 66 09.1982 - 01.1992
BMW 5 Sedan (E12) 518 1.8 66 03.1972 - 06.1981
BMW 5 Sedan (E28) 518 1.8 66 05.1981 - 12.1987
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele CHRYSLER:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
CHRYSLER Grand Voyager V (RT) 3.3 125 01.2008 - ...
CHRYSLER LeBaron III Cabrio 2.2 i Turbo 109 09.1986 - 12.1990
CHRYSLER LeBaron Sedan 2.2 i Turbo 130 09.1989 - 01.1991
CHRYSLER Neon I 2.0 16V 98 05.1994 - 08.1999
CHRYSLER Neon II 2.0 16V 98 08.1999 - 12.2006
CHRYSLER PT Cruiser Break 2.0 104 06.2000 - 12.2010
CHRYSLER PT Cruiser Cabrio 2.4 105 03.2004 - 03.2008
CHRYSLER Sebring II Sedan (JR) 2.0 104 04.2001 - 06.2007
CHRYSLER Sebring II Cabrio (JR) 2.0 104 04.2001 - 06.2007
CHRYSLER Stratus Sedan (JA) 2.0 LE 96 12.1995 - 04.2001
CHRYSLER Stratus Cabrio (JX) 2.0 LE 96 06.1996 - 04.2001
CHRYSLER Voyager / Grand Voyager III (GS) 2.0 i 98 01.1995 - 03.2001
CHRYSLER Voyager II (ES) 3.0 104 10.1990 - 09.1995
CHRYSLER Voyager IV (RG, RS) 2.4 108 02.2000 - 12.2008
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele DODGE:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
DODGE Caravan III MPV (NS) 2.4 i 111 01.1995 - 03.2001
DODGE Caravan IV MPV (RG) 2.4 111 02.2000 - 12.2007
DODGE Stratus Sedan 2.4 16 V 103 12.1995 - 04.2001
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
FIAT Ritmo I Hatchback (138) 1.1 60 40 10.1982 - 12.1987
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele FORD:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
FORD B-Max (JK8) 1.6 Ti 77 10.2012 - ...
FORD C-Max (DM2) 1.6 74 02.2007 - 09.2010
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 12.2010 - ...
FORD Escort Express '81 (AVA) 1.1 37 03.1981 - 02.1986
FORD Escort Express '86 (ALF) 1.1 37 02.1986 - 07.1990
FORD Escort Express '91 (AVF) 1.3 46 07.1990 - 12.1994
FORD Escort Express '95 (AVL) 1.4 54 01.1995 - 08.2000
FORD Escort Mk3 Hatchback (GAA) 1.1 37 09.1980 - 07.1986
FORD Escort Mk3 Break (AWA) 1.1 37 09.1980 - 12.1985
FORD Escort Mk3 Cabrio (ALD) 1.3 51 09.1983 - 12.1985
FORD Escort Mk4 Hatchback (GAF, AWF, ABFT) 1.1 37 10.1985 - 10.1990
FORD Escort Mk4 Break (AWF, AVF) 1.3 44 10.1985 - 10.1990
FORD Escort Mk4 Cabrio (ALF) 1.4 54 01.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk5 Break (ANL) 1.3 44 07.1990 - 09.1992
FORD Escort Mk5 Break (GAL) 1.4 55 09.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Cabrio (ALL) 1.4 i 55 12.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Cabrio (ALL) 1.4 52 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Hatchback (AAL, ABL) 1.3 44 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Hatchback (GAL) 1.4 52 09.1992 - 01.1995
FORD Escort Mk5 Sedan (AFL) 1.4 55 08.1993 - 01.1995
FORD Escort Mk6 Break (GAL, ANL) 1.4 55 01.1995 - 02.1999
FORD Escort Mk6 Cabrio (ALL) 1.4 55 02.1995 - 08.1998
FORD Escort Mk6 Hatchback (GAL, AAL, ABL) 1.4 55 01.1995 - 10.1998
FORD Escort Mk6 Sedan (GAL, AFL) 1.4 55 01.1995 - 02.1999
FORD Fiesta Mk3 Courier (F3L, F5L) 1.3 44 09.1991 - 02.1996
FORD Fiesta Mk2 Van (FVD) 1.0 33 08.1983 - 11.1989
FORD Fiesta Mk1 Van (WFVT) 1.0 29 10.1977 - 11.1986
FORD Fiesta Mk1 Hatchback (GFBT) 0.9 29 05.1976 - 08.1983
FORD Fiesta Mk2 Hatchback (FBD) 1.1 36 09.1983 - 11.1989
FORD Fiesta Mk3 Hatchback (GFJ) 1.1 40 01.1989 - 01.1997
FORD Fiesta Mk4 (J3S, J5S) 1.3 44 02.1996 - 08.2003
FORD Fiesta Mk4 Hatchback (JAS, JBS) 1.3 i 37 08.1995 - 01.2002
FORD Fiesta Mk5 Hatchback (JH1, JD1, JH3, JD3) 1.4 16V 59 11.2001 - 06.2008
FORD Fiesta Mk6 Hatchback (JA8, JR8) 1.6 Ti 99 06.2008 - ...
FORD Fiesta Mk6 Van 1.25 60 01.2009 - ...
FORD Focus Mk1 Hatchback (DAW, DBW) 1.4 16V 55 10.1998 - 11.2004
FORD Focus C-Max (DM2) 1.6 74 10.2003 - 03.2007
FORD Focus Mk1 Break (DNW) 1.4 16V 55 02.1999 - 11.2004
FORD Focus Mk2 Break (DA_, FFS, DS) 1.4 59 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Cabrio (DB3) 1.6 74 10.2006 - 09.2010
FORD Focus Mk2 Hatchback (DA_, HCP, DP) 1.6 74 07.2004 - 09.2012
FORD Focus Mk2 Sedan (DB_, FCH, DH) 1.4 59 04.2005 - 09.2012
FORD Focus Mk3 Hatchback (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Sedan (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Break (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk1 Sedan (DNW) 1.4 16V 55 02.1999 - 11.2004
FORD Fusion Break (JU2) 1.4 59 08.2002 - 12.2012
FORD Galaxy Mk2 (WA6) 1.6 EcoBoost 118 11.2010 - 06.2015
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 12.2010 - ...
FORD KA Hatchback (RB) 1.3 i 37 09.1996 - 11.2008
FORD Kuga Mk2 (DM2) 1.6 EcoBoost 110 03.2013 - ...
FORD Mondeo Mk4 Hatchback (BA7) 1.6 Ti 88 03.2007 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Sedan (BA7) 1.6 Ti 92 03.2007 - 01.2015
FORD Mondeo Mk4 Break (BA7) 1.6 Ti 88 03.2007 - 01.2015
FORD Orion Mk1 (AFD) 1.3 51 07.1983 - 03.1986
FORD Orion Mk2 (AFF) 1.4 CAT 54 12.1985 - 07.1990
FORD Orion Mk3 (GAL) 1.3 44 07.1990 - 12.1993
FORD Puma 1.4 16V 66 11.1997 - 10.2000
FORD S-Max Mk1 (WA6) 1.6 EcoBoost 118 02.2011 - 12.2014
FORD Sierra Mk2 Sedan (GBC, GB4) 1.8 64 05.1988 - 02.1993
FORD Sierra Mk2 Break (BNG) 1.8 64 05.1988 - 02.1993
FORD Sierra Mk2 Hatchback (GBC, GBG) 1.8 64 05.1988 - 02.1993
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele FORD USA:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
FORD USA Probe I 3.0 V6 104 08.1988 - 07.1993
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele JEEP:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
JEEP Cherokee III (KJ) 2.4 4x4 108 09.2001 - 01.2008
JEEP Grand Cherokee II (WJ, WG) 4.7 V8 4x4 164 04.1999 - 09.2005
JEEP Wrangler II SUV Cabrio (TJ) 2.4 105 11.2002 - 12.2008
JEEP Wrangler III SUV (JK) 3.8 146 04.2007 - ...
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele LEXUS:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
LEXUS ES I (VCV10_, VZV21_) 3.0 138 12.1989 - 12.1997
LEXUS GS III (S19) 3.0 183 04.2005 - 11.2011
LEXUS GS I (JZS147_) 3.0 156 01.1993 - 08.1997
LEXUS GS II (S16) 3.0 T3 163 08.1997 - 12.2004
LEXUS IS I Sedan (XE10) 2.0 114 04.1999 - 07.2005
LEXUS IS I Sportcross (XE10) 3.0 157 10.2001 - 10.2005
LEXUS LS I (XF10) 4.0 180 12.1989 - 12.1994
LEXUS LS II (XF20) 4.0 194 12.1994 - 10.2000
LEXUS LS III (XF30) 4.3 207 10.2000 - 08.2006
LEXUS RX I (XU10) 3.0 AWD 148 10.2000 - 05.2003
LEXUS RX II (XU30) 3.0 150 05.2003 - 12.2008
LEXUS SC II Cabrio (Z40) 4.3 210 05.2001 - 07.2010
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
MAZDA 121 III Hatchback (JASM, JBSM) 1.3 37 03.1996 - 04.2003
MAZDA 2 Hatchback (DY) 1.4 59 04.2003 - 06.2007
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele MINI:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
MINI Hatchback (R50, R53) 1.4 D One 55 06.2003 - 09.2006
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele MORGAN:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
MORGAN Four Four Cabrio 1.6 66 01.1968 - 01.2005
MORGAN Plus Four 1.8 i 96 01.1993 - 06.1999
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele PONTIAC:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
PONTIAC Trans Sport I 3.8 127 07.1989 - 03.1997
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele RENAULT:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
RENAULT 14 Hatchback 1.2 42 05.1976 - 12.1983
RENAULT 18 Sedan 1.6 Turbo 80 10.1980 - 07.1986
RENAULT 18 Break 1.6 Turbo 80 09.1982 - 07.1986
RENAULT 20 2.0 76 10.1980 - 12.1983
RENAULT 25 2.7 V6 Injection 104 04.1984 - 12.1989
RENAULT Fuego 1.6 Turbo 97 08.1983 - 10.1985
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele ROVER:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
ROVER 200 Sedan (XH) 1.6 61 03.1985 - 09.1989
ROVER Maestro Hatchback 1.6 63 09.1990 - 01.1995
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele SAAB:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
SAAB 9-3 Hatchback (YS3D) 2.0 i 96 02.1998 - 09.2002
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 i 96 02.1998 - 08.2003
SAAB 9-5 Sedan (YS3E) 2.0 t 110 09.1997 - 12.2009
SAAB 9-5 Break (YS3E) 2.0 t 110 10.1998 - 12.2009
SAAB 90 2.0 74 08.1984 - 08.1987
SAAB 900 I Sedan 2.0 c 79 01.1979 - 12.1993
SAAB 900 I Cabrio 2.0 Turbo-16 118 11.1986 - 06.1994
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 c 74 09.1978 - 06.1994
SAAB 900 II Hatchback 2.3 -16 110 07.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Cabrio 2.3 -16 110 12.1993 - 02.1998
SAAB 900 II Coupe 2.0 i 98 12.1993 - 02.1998
SAAB 9000 Sedan 2.0 -16 Turbo 118 04.1985 - 12.1998
SAAB 9000 Hatchback 2.0 -16 92 09.1984 - 12.1998
SAAB 99 2.0 GL 74 04.1972 - 12.1984
SAAB 99 Combi Coupe 2.0 79 03.1976 - 12.1984
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele SEAT:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
SEAT Arosa (6H) 1.0 37 10.1998 - 01.2001
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele SKODA:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
SKODA Fabia I Hatchback (6Y2) 1.4 50 08.1999 - 05.2003
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.4 50 04.2000 - 05.2003
SKODA Fabia I Sedan (6Y3) 1.4 50 04.2000 - 05.2003
SKODA Favorit Hatchback (781) 1.3 135L 43 05.1989 - 09.1994
SKODA Favorit Forman (785) 1.3 44 08.1991 - 06.1995
SKODA Favorit Pick-up (787) 1.3 50 12.1992 - 06.1997
SKODA Felicia I Hatchback (6U1) 1.3 40 10.1994 - 03.1998
SKODA Felicia I Break (6U5) 1.3 LX 40 08.1995 - 03.1998
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.3 50 06.1997 - 04.2002
SKODA Felicia II Hatchback (6U1) 1.3 40 01.1998 - 06.2001
SKODA Felicia II Break (6U5) 1.3 50 01.1998 - 06.2001
SKODA Octavia I Hatchback (1U2) 1.4 44 04.1999 - 03.2001
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
SUZUKI Ignis II (MH) 1.5 (RM415) 73 09.2003 - ...
SUZUKI Samurai SUV (SJ) 1.3 Allrad 51 11.1988 - 12.2004
SUZUKI SJ 410 SUV 1.0 33 09.1981 - 12.1988
SUZUKI SJ 410 SUV Cabrio (OS) 1.0 33 09.1981 - 12.1988
SUZUKI SJ 413 (OS) 1.3 (SJ 413) 44 08.1986 - 08.1990
SUZUKI Vitara I SUV Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416) 71 07.1990 - 03.1999
SUZUKI Vitara I SUV (ET, TA, TD) 1.6 Allrad 60 07.1988 - 03.1998
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele TALBOT:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
TALBOT Samba Hatchback (51A) 1.1 37 01.1981 - 10.1986
TALBOT Samba Cabrio (51E) 1.4 58 01.1981 - 06.1986
TALBOT Simca Sunbeam 0.9 31 07.1977 - 03.1983
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele TOYOTA:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
TOYOTA 4Runner (_N1_) 3.0 V6 105 07.1990 - 11.1995
TOYOTA 4Runner (N50, N60, N70) 2.4 4WD 82 08.1987 - 07.1989
TOYOTA Auris Hatchback (E15) 1.4 D-4D (NDE150_) 66 03.2007 - 09.2012
TOYOTA Camry II Sedan (V20) 2.5 V6 GXI 118 10.1986 - 06.1991
TOYOTA Camry III Break (_V1_) 3.0 138 09.1991 - 07.1996
TOYOTA Camry II Break (_V2_) 2.5 118 11.1986 - 05.1991
TOYOTA Camry III Sedan (_V1_) 3.0 138 06.1991 - 08.1996
TOYOTA Camry IV Sedan (_V2_) 3.0 24V 140 08.1996 - 11.2001
TOYOTA Camry V Sedan (_V3_) 3.0 (MCV30_) 137 08.2001 - 11.2006
TOYOTA Celica III Coupe (A60) 2.8 Supra (MA61_) 125 08.1981 - 12.1985
TOYOTA Celica III Hatchback (A60) 2.0 XT 77 02.1982 - 08.1985
TOYOTA Corolla IX Hatchback (E120) 1.4 D (NDE120_) 66 07.2004 - 02.2007
TOYOTA Corolla IX Station Wagon (E120) 1.4 D4-D (NDE120_) 66 07.2004 - 02.2007
TOYOTA Corolla X Sedan (E150) 1.4 D-4D 66 10.2006 - 07.2014
TOYOTA Corolla IX Sedan (E120) 1.4 D-4D (NDE120_) 66 07.2004 - 07.2007
TOYOTA Cressida II Sedan (X60) 2.0 77 05.1981 - 03.1985
TOYOTA Crown Sedan (S110, S120) 2.8 i Super Saloon 125 02.1984 - 03.1985
TOYOTA Hiace Van (H100) 2.0 (RCH102_, RCH112_) 74 02.1990 - 08.1995
TOYOTA Hiace Bus (H100, H200) 2.4 85 08.1995 - ...
TOYOTA Hiace Van (XH10) 2.4 85 08.1995 - ...
TOYOTA Hilux VII Pick-up 2.5 D 4WD (KUN25_) 75 10.2005 - 05.2015
TOYOTA Hilux V Pick-up 2.4 i 4WD (22RE) 84 08.1989 - 08.1997
TOYOTA Hilux VI Pick-up 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_) 103 08.1997 - 10.2005
TOYOTA Land Cruiser Prado 120 (J120) 4.0 183 09.2002 - 03.2010
TOYOTA Land Cruiser Prado 70 SUV (J70) 2.4 77 11.1984 - 05.1993
TOYOTA Land Cruiser 100 (J100) 4.7 173 01.1998 - 08.2007
TOYOTA Land Cruiser Prado 90 (J90) 3.4 i 24V 131 03.1996 - 12.2002
TOYOTA Previa / Estima I (XR10, XR20) 2.4 (TCR1_) 97 05.1990 - 08.2000
TOYOTA Supra III (A70) 3.0 24V (MA70_) 150 01.1986 - 05.1993
TOYOTA Supra IV (A80) 3.0 i Bi-Turbo (JZA80_) 243 05.1993 - 07.2002
TOYOTA Yaris I Hatchback (P1) 1.4 D-4D (NLP10_) 55 10.2001 - 09.2005
TOYOTA Yaris II Hatchback (XP9) 1.4 D-4D (NLP90_) 66 08.2005 - 12.2012
TOYOTA Yaris Verso (P2) 1.4 D-4D 55 12.2001 - 09.2005
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
VOLVO C30 (533) 1.6 74 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (MS, 544) 1.6 74 01.2005 - 12.2012
VOLVO S80 II (AS, 124) 2.0 107 01.2008 - 09.2012
VOLVO V50 (MW, 545) 2.0 107 10.2006 - 12.2012
VOLVO V70 III (BW, 135) 2.0 107 10.2007 - 12.2011
FILTRU ULEI 5010874201040 este compatibil cu următoarele modele VW:
Producător/Model/Tip KW Anul de construcție (de la - până la)
VW Lupo / Lupo 3L (6X1, 6E1) 1.0 37 09.1998 - 07.2005
VW Taro 2.4 i 4x4 84 06.1989 - 03.1997
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului CHAMPION C104/606 Filtru ulei
Evaluarea produsului clientului: CHAMPION C104/606
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Filtru ulei CHAMPION Ř: 75,0mm, Filtru insurubabil C104/606
0.0 / 10

PREȚURI REDUSE

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 560 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

Veţi primi piesa auto comandată doar în câteva zile după plasarea comenzii

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol