Piulita roata FEBI BILSTEIN 46674
19, cu capac

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
FEBI BILSTEIN 46674
Piulita roata
Numărul articolului: 46674
  • Deschidere cheie: 19
  • Fixare roata: scaun conic F
  • Partea de montare: puntea spate, punte fata
  • Grosime [mm]: 31
  • Calitate/Clasa: 10
  • Suprafata: cromat
  • Profil cap surub-/piulita: hexagon exterior
  • Greutate [kg]: 0,06
  • Atentie la informatii de service
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu capac
  • Jante: pentru janta din aliaj usor, pentru janta otel
  • Material: Otel
  • Diametru [mm]: 28
  • Dimensiune filet interior: M12 x 1,5
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Piulita roata 19, cu capac prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Piulita roata 19, cu capac 46674 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto FEBI BILSTEIN Piulita roata 46674 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
FORD1366029
FORD1454051
FORD1527078
FORD1567143
FORD1678260
FORD6106730
FORD6111766
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AA
FORD MOTOR COMPANY81EB1K024AB
FORD MOTOR COMPANY83BB1012CA
FORD MOTOR COMPANY8M5J1K007DA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AA
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AB
FORD MOTOR COMPANY8V411K024AC
FORD USA81EB1K024AA
FORD USA81EB1K024AB
FORD USA8V411K024AA
FORD USA8V411K024AB
FORD USA8V411K024AC
ROVERNAM9077
VOLVO30666349
VOLVO30683951
VOLVO30723579
VOLVO31200241
VOLVO31317466
VOLVO31329645
Automobilele corespunzătoare
PIULITA ROATA 4027816466741 este compatibil cu următoarele modele FORD:
PIULITA ROATA 4027816466741 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului FEBI BILSTEIN 46674 Piulita roata
Evaluarea produsului clientului: FEBI BILSTEIN 46674
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Piulita roata FEBI BILSTEIN 46674
19, cu capac
9.0 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol