Bujii RIDEX Deschidere: 16 686S0005

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
RIDEX 686S0005
Bujii
Numărul articolului: 686S0005
  • Deschidere cheie: 16
  • Filet exterior [mm]: M14 x 1,25
  • Bujie: 2-Electrod masa
  • Dimensiune filet 1: 19
  • Distanta dintre electrozi [mm]: 0,8
  • Moment strangere [Nm]: 22
  • Diametru [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • Numar poli: 2
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Bujii Deschidere: 16 prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Bujii Deschidere: 16 686S0005 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto RIDEX Bujii 686S0005 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
ABARTH9628000280
ALFA ROMEO9628000280
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121704399
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059162
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061811
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1704399
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN5962IK
CITROËN5962OE
CITROËN5962Z1
CITROËN5962ZO
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962IK
CITROËN/PEUGEOT5962OE
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT5962Z1
CITROËN/PEUGEOT5962ZO
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DAIHATSU9004851155000
DS5962IK
DS5962OE
DS5962Z1
DS5962ZO
FERRARI9628000280
FIAT46463801
FIAT46472021
FIAT46480307
FIAT5896177
FIAT58968241
FIAT7769243
FIAT7GBMSR
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FIAT9628000280
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD95VW12405DA
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90357729
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LANCIA9628000280
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
LEXUS9091901198
MASERATI9628000280
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
MINI1704399
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214003
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
OPEL90357729
PEUGEOT5962IK
PEUGEOT5962OE
PEUGEOT5962Z1
PEUGEOT5962ZO
PEUGEOT (DF-PSA)5962OE
PORSCHE99917020190
RENAULT7700100403
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
RENAULT8671004070
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
TOYOTA9091901198
TVR5962OE
TVR5962Z1
VAUXHALL90357729
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
WIESMANN9091901198
Automobilele corespunzătoare
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ALFA-ROMEO:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ALPINA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ASTON-MARTIN:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele AUDI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele AUTOBIANCHI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele BEDFORD:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele BENTLEY:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele BERTONE:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele BMW:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele CATERHAM:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele CHERY:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele CHEVROLET:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele CHRYSLER:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele DACIA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele DAEWOO:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele DAIHATSU:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele DAIMLER:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele DODGE:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele FORD:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele HONDA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele HYUNDAI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ISUZU:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele KIA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele LANCIA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele LAND-ROVER:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele LEXUS:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele LOTUS:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele MERCEDES-BENZ:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele MINI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele MITSUBISHI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele MORGAN:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele NISSAN:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele OPEL:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele PORSCHE:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele PROTON:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele RENAULT:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ROLLS-ROYCE:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele ROVER:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SAAB:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SEAT:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SKODA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SMART:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SSANGYONG:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele TOYOTA:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele TVR:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele VAUXHALL:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele VW:
BUJII 4059191451388 este compatibil cu următoarele modele WIESMANN:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului RIDEX 686S0005 Bujii
Evaluarea produsului clientului: RIDEX 686S0005
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bujii RIDEX Deschidere: 16 686S0005
0.0 / 10

Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol