Bujii MAGNETI MARELLI 062120287312
Dimensiune cheie: 12

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
MAGNETI MARELLI VXUH22
Bujii
Numărul articolului: 062120287312
  • Deschidere cheie: 12
  • Lungime filet [mm]: 26,5
  • Bujie: 1-Electrod masa, cu rezistenta
  • Dimensiune filet: 16
  • Conditie: Nou
124,47 RON
(Prețul per unitate)
incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
La moment, produsul este în afara stocului
Acest produs nu este disponibil. Vă rugăm să selectați altul.
Adaugă la coș
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Set de bujii IRIDIUM POWER Dimensiune cheie: 12 IRIDIUM POWER prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Bujii iridium IRIDIUM POWER Dimensiune cheie: 12 IRIDIUM POWER 062120287312 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto MAGNETI MARELLI Bujii 062120287312 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
BMW12120034098
BMW12120034677
BMW12120035531
BMW12122158165
BMW12122163332
BMW12122993697
BMW12127570106
CITROËN / PEUGEOT596092
CITROËN / PEUGEOT596093
CITROËN / PEUGEOT5960A5
CITROËN / PEUGEOT5960E1
CITROËN / PEUGEOT5960E2
CITROËN / PEUGEOT5960G4
CITROËN / PEUGEOT5960H9
CITROËN / PEUGEOT5960K9
CITROËN / PEUGEOT5960L0
CITROËN / PEUGEOT5960L5
CITROËN / PEUGEOT5962A5
MAGNETI MARELLIVXUH22
MERCEDES-BENZ4159180326
MERCEDES-BENZ41594403
MERCEDES-BENZ4159440326
MERCEDES-BENZ41595803
MERCEDES-BENZA004159180326
MERCEDES-BENZA0041594403
MERCEDES-BENZA004159440326
MERCEDES-BENZA0041595803
MINI12120034097
MINI12120035933
SUBARUSAB330DE8750
SUZUKI9900079K73UH2
Automobilele corespunzătoare
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele BMW:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele HYUNDAI:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele KIA:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele MERCEDES-BENZ:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele MINI:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele MITSUBISHI:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
BUJII 2503001483998 este compatibil cu următoarele modele SMART:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului MAGNETI MARELLI 062120287312 Bujii
Evaluarea produsului clientului: MAGNETI MARELLI 062120287312
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bujii MAGNETI MARELLI 062120287312
Dimensiune cheie: 12
0.0 / 10

Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

UPS, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
38-2459
0 RON
Coșul dvs. este gol