Filtru combustibil MANN-FILTER WK512

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
MANN-FILTER WK 512
Filtru combustibil
Numărul articolului: WK 512
  • Tip filtru: Filtru conducta
  • Înaltime [mm]: 163
  • Diametru [mm]: 55
  • Diametru admisie [mm]: 7,9
  • Diametru evacuare [mm]: 7,9
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Filtru combustibil prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Filtru combustibil WK 512 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto MANN-FILTER Filtru combustibil WK 512 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
CITROËN156789
DATSUN173315PA0C
FIAT46403932
FIAT46403933
FIAT46441236
FIAT46474249
FIAT46523087
FIAT60811822
FIAT60811904
FIAT60812738
FIAT71736100
GENERAL MOTORS25121074
GENERAL MOTORS25121353
GENERAL MOTORS25160729
GENERAL MOTORS25161333
GENERAL MOTORS25313359
GENERAL MOTORS90353562
GENERAL MOTORSGF633
JAGUAR1X439155A
JAGUAR1X439155AA
JAGUARC2S20906
JAGUARC2S2768
JAGUARC2S40500
JAGUARC2S43206
JAGUARC2S45278
LADA21230111701000
LADA21230111701002
LADA21231117010
LADA2123111701000
LADA2123111701002
OPEL25164444
OPEL25320277
OPEL808568
OPEL817645
OPEL818506
OPEL818508
OPEL818509
OPEL818510
OPEL818514
OPEL818568
PEUGEOT156788
VAG6X0201511
VAG6X0201511B
VAG6XO201511B
Automobilele corespunzătoare
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele ALFA-ROMEO:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele AUDI:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele CADILLAC:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele CHEVROLET:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele DAEWOO:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele JAGUAR:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele LADA:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele LANCIA:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele OPEL:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele PROTON:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele SAAB:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele SEAT:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele SKODA:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele VAUXHALL:
FILTRU COMBUSTIBIL 4011558906702 este compatibil cu următoarele modele VW:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului MANN-FILTER WK 512 Filtru combustibil
Evaluarea produsului clientului: MANN-FILTER WK 512
Evaluarea totală: +135
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+32 5-
+30 4-
+18 3-
+27 5-
+28 6-
Filtru combustibil MANN-FILTER WK512
8.9 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 580 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

UPS, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
44-1804
0
Coșul dvs. este gol