Filtru ulei BOSCH 1457429238
Ř: 72mm, cu etansare, Insertie filtru

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
BOSCH P9238
Filtru ulei
Numărul articolului: 1 457 429 238
  • Tip filtru: Insertie filtru
  • Diametru interior [mm]: 26
  • Diametru interior 2 [mm]: 26, 19,6
  • Înaltime 1 [mm]: 83
  • Diametru [mm]: 72, 65
  • Articol extins/Informatii de extindere: cu etansare
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Filtru ulei Insertie filtru, cu etansare prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Filtru ulei Insertie filtru, cu etansare 1 457 429 238 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto BOSCH Filtru ulei 1 457 429 238 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
AMCMO537
BMW11427805978
BOSCHF026408887
BOSCHP9238
CITROËN1109AY
CITROËN1109T3
CITROËN1109Y2
CITROËN1109Z6
CITROËN/PEUGEOT9641837780
CITROËN/PEUGEOT9656432180
FIAT9467565780
FIATK9467565780
FORD1147685
FORD1254385
FORD1359941
FORD1530536
FORD2S6Q6714AA
FORD2S6Q6714AB
MAZDAY40114302
MAZDAY401143029A
MAZDAY40114302A
MAZDAY60114302
MINI11427805978
MITSUBISHIMN982521
OPEL3646431
PEUGEOT1109AY
PEUGEOT1109S5
PEUGEOT1109Y1
PEUGEOT1109Z5
SUZUKI1651073J00
SUZUKI1651073J00000
SUZUKI1651073J01
SUZUKI1651073J02
SUZUKI1651073J02000
TOYOTASU00100871
VAUXHALL3646431
VOLVO30735878
VOLVO30750247
Automobilele corespunzătoare
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele DS:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele FORD:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele MINI:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele MITSUBISHI:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele OPEL:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele TOYOTA:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele VAUXHALL:
FILTRU ULEI 3165143543887 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului BOSCH 1 457 429 238 Filtru ulei
Evaluarea produsului clientului: BOSCH F026408887
Evaluarea totală: +618
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+156 14-
+141 19-
+83 13-
+105 16-
+133 24-
Filtru ulei BOSCH 1457429238
Ř: 72mm, cu etansare, Insertie filtru
9.0 / 10
Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol