Filtru ulei RIDEX 7O0013
Insertie filtru, cu inel etansare

Vă rugăm să selectați vehiculul pentru a verifica dacă această piesă auto îi corespunde. ( Găsește piesele auto pe care le cauți )
RIDEX 7O0013
Filtru ulei
Numărul articolului: 7O0013
  • Tip filtru: Insertie filtru
  • Înaltime [mm]: 99
  • Diametru simering [mm]: 25,55
  • Diametru interior [mm]: 26
  • Diametru interior 2 [mm]: 19
  • Articol completare/Info suplimentar 2: cu inel etansare
  • Diametru [mm]: 71,88, 65
  • Diametru 4 [mm]: 10,8
  • Diametru intern 3 [mm]: 19,5
  • Conditie: Nou
Modalitati de plata
  • Achiziţionarea Piese auto Filtru ulei Insertie filtru, cu inel etansare prin intermediul PayPal
  • Achiziţionarea piese de schimb Filtru ulei Insertie filtru, cu inel etansare 7O0013 prin intermediul cărţii de credit VISA
  • Achiziţionarea pieselor auto RIDEX Filtru ulei 7O0013 prin intermediul cărţii de credit Master Card
  • Acceptăm Vorkasse pentru achiziționarea pieselor auto
Referințele producătorului
BMW11427805978
BMW7805978
CITROËN1109AN
CITROËN1109AY
CITROËN1109R6
CITROËN1109T3
CITROËN1109Y2
CITROËN1109Z5
CITROËN1109Z6
CITROËN1680233480
CITROËNE149103
CITROËNE149233
CITROËN/PEUGEOT1680233480
CITROËN/PEUGEOT53699656432180
CITROËN/PEUGEOT9641837780
CITROËN/PEUGEOT9656432180
CITROËN/PEUGEOT9656905380
DS1109AY
DS1109Z6
FIAT9467565780
FORD1147685
FORD1254385
FORD1359941
FORD1530536
FORD2S6Q6714A9B
FORD2S6Q6714AA
FORD2S6Q6714AB
FORD3M5Q6714CA
FORDEFL908
MAZDAY10114302
MAZDAY40114302
MAZDAY401143029A
MAZDAY40114302A
MAZDAY60114302
MINI11427805978
MITSUBISHIMN982521
OPEL3646431
PEUGEOT1109AY
PEUGEOT1109S5
PEUGEOT1109Y1
PEUGEOT1109Y2
PEUGEOT1109Z1
PEUGEOT1109Z5
PEUGEOT1680233480
PEUGEOT536996
PEUGEOT9656432180
PEUGEOTE149103
PEUGEOTE149233
SUZUKI1651073J00
SUZUKI1651073J00000
SUZUKI1651073J01
SUZUKI1651073J01000
SUZUKI1651073J02
SUZUKI1651073J02000
TOYOTASU00100741
TOYOTASU00100804
TOYOTASU00100871
VAUXHALL3646431
VOLVO30735878
VOLVO30750247
Automobilele corespunzătoare
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele CITROEN:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele DS:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele FIAT:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele FORD:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele MAZDA:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele MINI:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele MITSUBISHI:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele PEUGEOT:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele SANTANA:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele SUZUKI:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele TOYOTA:
FILTRU ULEI 4059191352807 este compatibil cu următoarele modele VOLVO:
Aveți întrebări despre acest produs?

Răspundem la toate întrebările frecvente în secțiunea noastră întrebări și raspunsuri.
Echipa serviciului clienți a Motordoctor.ro va răspunde la solicitarea dumneavoastră.

Pentru a pune o întrebare, vă rugăm să completați toate câmpurile!

Trimite
Evaluarea produsului clientului RIDEX 7O0013 Filtru ulei
Evaluarea produsului clientului: RIDEX 7O0013
Evaluarea totală:
Prețul
Calitatea
Ambalajul
Producătorul
Garanția
AvantajeDezavantaje
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Filtru ulei RIDEX 7O0013
Insertie filtru, cu inel etansare
0.0 / 10

Prețuri Avantajoase

Prețuri reduse considerabil la multe piese de schimb cu nume de marcă

EXPEDIERE FIABILĂ

Livrare gratuită pentru comenzi peste 570 RON

Livrare rapidă

Comanda dumneavoastră va fi expediată cât mai curând posibil după recepționarea plății

MODALITATEA DE EXPEDIERE

, GLS, DHL

Produsele similare
Motordoctor.ro - Hotline und Support.Motordoctor.ro - Hotline und Support.
Lista produselor dorite 0 Înregistrare
0
Articole
#
0 RON
Coșul dvs. este gol